logo topwest
Краще! Дешевше!

інтернет магазин техніки та аксесуарів

(093) 977 00 64 (097) 852 22 67
Каталог

Коротко про наш магазин бу техніки

Історія нашої компанії почалась ще в ті часи, коли домашній ПК для багатьох був неймовірною розкішшю. Напрямком нашої діяльності було сервісне обслуговування комп’ютерної техніки. Але з кожним роком нашої невтомної праці ПК ставали все гіршої якості, на зміну їм прийшли ноутбуки, ремонт яких був практично в половині випадків не можливий. А якщо і здійснювався, то був не достатньо якісним через відповідну якість комплектуючих.

Все тому, що на прилавки Українських магазинів потрапляють в основному бюджетні, одноразові прилади, які не завжди здатні пропрацювати гарантійний термін. Це дешевий пластик, ламкий каркас, низька якість комплектуючих. Хороші моделі або не потрапляють на ринок України, або коштують великих грошей.

Побувавши на декількох IT конференціях за кордоном ми здивувались якості техніки, яка там використовувалась. А її можливості здались нам захмарними. Усі комп’ютери були в компактних корпусах, з безліччю портів, і не зважаючи на розмір – корпус був дуже міцний, з товстого листа металу. Ноутбуки були також в основному металічні, також з багатьма портами і їхня якість не викликала сумнівів! Ми детально дослідили декілька зразків. Простежили поведінку пристрою після потрапляння води, після падіння. Дали високе навантаження на всі комплектуючі. І нічого не відбулось, ноутбук працював як ні в чому не бувало.

Після того як ми взнали ціну цих ноутбуків – нам стало недобре… Практично всі коштували від 1000$. З системними блоками ситуація була дещо краща, але пересічному українцю така техніка не по кишені. Але вихід знайшовся. Солідні європейські компанії регулярно проводять оновлення техніки в своїх офісах, а стара припадає пилом на складах. Ми знайшли декілька таких фірм, і тепер регулярно отримуємо від них списану техніку.

Завдяки знанням, які ми отримали при роботі в сервісному центрі – ми проводимо комплексний тест будь-якого ноутбука, монітора чи системного блока. І можемо радувати своїх клієнтів дійсно крутою технікою. Нашими постійними відвідувачами стали програмісти і дизайнери, які тимчасово не можуть позволити собі аналогічну нову техніку. Це й не дивно, адже в будь-якому серйозному проекті відмова техніки означає крах.

Якщо Ви ще й досі страждаєте від неякісного обладнання, можливо варто перейти на професійну техніку? Наша практика показала що це краще і дешевше!