logo topwest
Краще! Дешевше!

інтернет магазин техніки та аксесуарів

(093) 977 00 64 (097) 852 22 67
Каталог
Сортировка:
No items were found matching the selected filters
комп'ютер Dell Optiplex 390 USFF Вживаний (Б/У)
Характеристики
Процесор - 3.10Ггц intel core i3 2100
Оперативна пам'ять - 4 Гб DDR3
Накопичквач - 250Гб
Відеокарта - AMD Radeon HD5450 512Mb / intel HD3000
Привід - DVD +/- RW
Порти/Роз'єми - VGA, 8xUSB 2.0, HDMI, RJ-45, DVI
Додатково - Відеокарта встановлена окремою платою
комп'ютер Lenovo ThinkCentre M58P MT Вживаний (Б/У)
Характеристики
Процесор - 2.50 Ггц intel Celeron E3300
Оперативна пам'ять - 2 Гб DDR2
Накопичквач - 160Гб
Відеокарта - інтерована intel GMA 4500
Привід - DVD +/- RW
Порти/Роз'єми - VGA, COM, 6xUSB 2.0, RJ-45, LPT, 2xPS/2, 3.5 audio
Додатково - undefined
комп'ютер DELL Optiplex 745 MT Вживаний (Б/У)
Характеристики
Процесор - 1.86Ггц intel core 2 6300
Оперативна пам'ять - 2 Гб DDR2
Накопичквач - 40Гб
Відеокарта - інтегрована intel GMA 3000
Привід - DVD +/- RW
Порти/Роз'єми - VGA, COM, 8xUSB 2.0, RJ-45, LPT, 2xPS/2, 3.5 audio
Додатково - undefined
Купити б/у системний блок в ТОПВЕСТ

Компактний розмір, міцний каркас і корпус, безліч різноманітних портів і велика кількість USB. Це переваги наших бу системних блоків які зразу кидаються в очі. Але на цьому вони не закінчуються. Економна система живлення, тиха, але потужна система охолодження, легкий апгрейд, а часто ще й вмонтований динамік. Ці переваги можна оцінити лише при користуванні.

Професійні системні блоки завжди стояли на голову вище звичайних. Адже на них покладається набагато більше задач, і вимоги до них в рази строгіші. Вони здатні працювати цілодобово, справляються з більшістю офісних завдань, не заважають працювати зайвим шумом.

Напевно кожен користувач ПК стикався з тим, що корпус з часом деформується, гнеться, ржавіє чи втрачає колір. Професійним офісним комп’ютерам з європи така ситуація не знайома. Бокові кришки і сам каркас зроблені на славу, а покриття не облущується і не втрачає колір з часом. Але це лише зовнішні фактори.

Всередині ця техніка має грамотне проектування, кожна частина підібрана для максимально коректної роботи в парі з іншим. Не дарма їх ще називають «білої збірки». А що ж тоді «чорна збірка»?

Системними блоками чорної збірки називають ті, які комплектуються з того, що є під рукою. Такими збірками займаються більшість продавців нових комп’ютерів. Тобто береться корпус, і в нього встановлюється необхідні частини певної конфігурації. При цьому практично завжди ігнорується система вентиляції і сумісність комплектуючих. В результаті – повільна робота, сині екрани, або швидкий вихід з ладу.

Білою збіркою займається команда інженерів, які крім розробки корпусу аналізують сумісність комплектуючих, перевіряють енергозатрати, проводять стрес тести. Часто під той чи інший системний блок розробляється окрема материнська плата. Як результат – безвідмовна робота системи до фізичного зносу комплектуючих або морального застарівання. Такі комп’ютери можна сміливо купувати в БУ стані.